Ekinler El Aletleri'ne Hoş Geldiniz...
Ürünler 1.kalitede üretilmiştir.
Paketleme ve lojistik biriminde hizmet veren personellerimiz Maske, Siperlik ve eldiven kullanarak ürün paketlemesi gerçekleştirmektedir.Hazırlanan kargolarınız dezenfekte edilerek taşıyıcı şirkete teslim edilmektedir.
Ürünlerimizin bir kısmı ithal bir kısmı yerli üretimdir. Tüm ürünler de 2 yıl firma garantisi mevcuttur.
Ürünlerin üretim aşamasına geçmeden önce test ve avrupa standartlarına uygun şekilde hazırlanmıştır.
El aletleri ürünlerini çocuklardan uzak tutunuz. Nasıl kullanılacağı hakkında el kitabına bakabilirsiniz.
Online kredi kartı veya kapıda nakit ve kredi kartı ödeme sistemi kullanılmaktadır.
Pazartesi 15:00 ve Cumartesi 12:00 'a kadar oluşturduğunuz siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Siparişiniz size ulaştığında lojistik görevlisine sipariş verirken tercih ettiğiniz kapıda nakit veya kredi kartı seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz.
Ürün sipariş verildikten sonra maksimum 3 iş günü içinde teslim edilmektedir.
Ürün size ulaştığında paket dışında herhangi bir zarar oluştuğunu fark ederseniz kargo görevlisine tutanak tutturup ürünü iade ediniz
Sadece ptt kontrollü kargo hizmeti vardır.Ptt kontrollü kargo hizmetinde nakit ödeme kabul edilmektedir.
Ürünü teslim aldığınızda 14 gün içinde kullanılmamış paketinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış veya paketi açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Kapıda ödeme sistemiyle ürünü satın almış iseniz , bize ulaşıp ürünü iptal ettiğinizi belirtmeniz yeterlidir. Fakat ürün kargoya verilmiş ise , kargonun gelmesini beklemeniz gerekmektedir. Kredi kartıyla online satın alınmış ürünlerin iptali için bize ulaşıp bildirmeniz ve devamında ürün iptalinde kredi karta iadesi gerçekleşir.
Ürünü iade etmek istediğiniz de size verilen anlaşmalı kargo firmasına ürünü eksiksiz ve paketinde teslim etmeniz gerekiyor. Ürün iadelerinde kargo ücreti alıcı tarafından tahsil edilip ürün tutarından düşülecektir. Ürün bize ulaştığında kullanılmamış ve eksiksiz olarak teslim alındığın da ürün ücreti 14 gün içinde ödenecektir.
iptal ve iadeler hakkında tüm bilgiler için web sitemizde iptal ve iade sözleşmesi'ne bakabilirsiniz.